Ježíškova vnoučata - zabíjačka

Ježíškova vnoučata – zabijačka v Domově Na zámečku Rokytnice,p.o.

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Pro našich 150 uživatelů pobytové služby domova pro seniory a domova pro osoby se zdravotním postižením, zorganizovala skupina nadšenců zabijačku. Přijeli v sobotu ráno, a i když byla pořádná zima, nádvoří ožilo na víkend nebývalým ruchem. Na místě se připravovaly domácí zabijačkové speciality včetně řízků, guláše a výpečků k obědu. Mistři kuchaři navařené jídlo uživatelům sami rozváželi, bavili se s nimi, vtipkovali. Celý tento den byl splněním přání našich seniorek v rámci projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata.
Poděkování patří sponzorům celé akce, manželům Zuzaně a Marekovi Balážovým, dále Tomáši Královi, Lukáši a Taťáně Nečasovým a Mirku Husákovi (jídelna Luke Řečkovice), Daně Strommerové a Petru Kabourkovi. Perfektní práci předvedl řezník Martin Klouda z firmy Maso Klouda. Na akci dále přispěly firmy Bidfood CZ a BioVendor Laboratorní medicína.

V rámci projektu Ježíškova vnoučata byly také předány paní Milušce dioptrické brýle, které zajistila firma Optik do domu a paní Věrce byl doručen akordeon od paní Kamily Tomisové.